Ayrancılar Masaj

Ayrancılar sakinleri Enine sürtünme, doğrudan parmaklar tarafından uygulanan Ayrancılar Masaj bir bağ dokusu terapisidir. Enine sürtünmeler, doku liflerinin yönüne uygulanan bir salınım basıncı kullanır. Bu teknik, kalınlaşmış, ağrılı yara izi yaratan dokuların yıkılmasına yardımcı olmak için başlıca tendon veya ligament yaralanmalarında kullanılır. Bu lezyonlar azalmazsa, daha fazla tahrişe neden olurlar ve olması gerekenden daha çabuk dejenere olurlar. çeşitli masaj tekniklerini incelyin.
Ayrancılar Masaj Evde Masaj Ayrancılar Ayrancılar Masöz İzmir Evde Masaj Ayrancılar İzmir Masaj Ayrancılar Masaj Ayrancılar Ayrancılar Masaj Salonu Ayrancılar MAsaj Salonları Ayrancılar Masöz Ayrancılar Masaj Evde Masaj İzmir Ayrancılar İzmir Masöz Ayrancılar Masaj Ayrancılar Masaj Masöz Evde Masaj Ayrancılar Rus MAsaj Evde Masaj Ayrancılar Masaj İzmir Masaj Ayrancılar
Kaslara ritmik bası, dokularda derin bir hiperemi ve yumuşatma etkisi yaratmak için kullanılır. Ayrancılar Masaj Genellikle daha derin ve daha özel bir masaj çalışması için bir ısınma olarak kullanılır. Spor masajı sıkıştırma masajı kullanır.