Basmane Masaj

Basmane sakinleri Enine sürtünme, doğrudan parmaklar tarafından uygulanan Basmane Masaj bir bağ dokusu terapisidir. Enine sürtünmeler, doku liflerinin yönüne uygulanan bir salınım basıncı kullanır. Bu teknik, kalınlaşmış, ağrılı yara izi yaratan dokuların yıkılmasına yardımcı olmak için başlıca tendon veya ligament yaralanmalarında kullanılır. Bu lezyonlar azalmazsa, daha fazla tahrişe neden olurlar ve olması gerekenden daha çabuk dejenere olurlar. çeşitli masaj tekniklerini incelyin.
Basmane Masaj Evde Masaj Basmane Basmane Masöz İzmir Evde Masaj Basmane İzmir Masaj Basmane Masaj Basmane Basmane Masaj Salonu Basmane MAsaj Salonları Basmane Masöz Basmane Masaj Evde Masaj İzmir Basmane İzmir Masöz Basmane Masaj Basmane Masaj Masöz Evde Masaj Basmane Rus MAsaj Evde Masaj Basmane Masaj İzmir Masaj Basmane
Kaslara ritmik bası, dokularda derin bir hiperemi ve yumuşatma etkisi yaratmak için kullanılır. Basmane Masaj Genellikle daha derin ve daha özel bir masaj çalışması için bir ısınma olarak kullanılır. Spor masajı sıkıştırma masajı kullanır.