Bergama Masaj

Bergama sakinleri Enine sürtünme, doğrudan parmaklar tarafından uygulanan Bergama Masaj bir bağ dokusu terapisidir. Enine sürtünmeler, doku liflerinin yönüne uygulanan bir salınım basıncı kullanır. Bu teknik, kalınlaşmış, ağrılı yara izi yaratan dokuların yıkılmasına yardımcı olmak için başlıca tendon veya ligament yaralanmalarında kullanılır. Bu lezyonlar azalmazsa, daha fazla tahrişe neden olurlar ve olması gerekenden daha çabuk dejenere olurlar. çeşitli masaj tekniklerini incelyin.
Bergama Masaj Evde Masaj Bergama Bergama Masöz İzmir Evde Masaj Bergama İzmir Masaj Bergama Masaj Bergama Bergama Masaj Salonu Bergama MAsaj Salonları Bergama Masöz Bergama Masaj Evde Masaj İzmir Bergama İzmir Masöz Bergama Masaj Bergama Masaj Masöz Evde Masaj Bergama Rus MAsaj Evde Masaj Bergama Masaj İzmir Masaj Bergama
Kaslara ritmik bası, dokularda derin bir hiperemi ve yumuşatma etkisi yaratmak için kullanılır. Bergama Masaj Genellikle daha derin ve daha özel bir masaj çalışması için bir ısınma olarak kullanılır. Spor masajı sıkıştırma masajı kullanır.