Bostanlı Masaj

Bostanlı sakinleri Enine sürtünme, doğrudan parmaklar tarafından uygulanan Bostanlı Masaj bir bağ dokusu terapisidir. Enine sürtünmeler, doku liflerinin yönüne uygulanan bir salınım basıncı kullanır. Bu teknik, kalınlaşmış, ağrılı yara izi yaratan dokuların yıkılmasına yardımcı olmak için başlıca tendon veya ligament yaralanmalarında kullanılır. Bu lezyonlar azalmazsa, daha fazla tahrişe neden olurlar ve olması gerekenden daha çabuk dejenere olurlar. çeşitli masaj tekniklerini incelyin.
Bostanlı Masaj Evde Masaj Bostanlı Bostanlı Masöz İzmir Evde Masaj Bostanlı İzmir Masaj Bostanlı Masaj Bostanlı Bostanlı Masaj Salonu Bostanlı MAsaj Salonları Bostanlı Masöz Bostanlı Masaj Evde Masaj İzmir Bostanlı İzmir Masöz Bostanlı Masaj Bostanlı Masaj Masöz Evde Masaj Bostanlı Rus MAsaj Evde Masaj Bostanlı Masaj İzmir Masaj Bostanlı
Kaslara ritmik bası, dokularda derin bir hiperemi ve yumuşatma etkisi yaratmak için kullanılır. Bostanlı Masaj Genellikle daha derin ve daha özel bir masaj çalışması için bir ısınma olarak kullanılır. Spor masajı sıkıştırma masajı kullanır.