Bozyaka Masaj

Bozyaka sakinleri Enine sürtünme, doğrudan parmaklar tarafından uygulanan Bozyaka Masaj bir bağ dokusu terapisidir. Enine sürtünmeler, doku liflerinin yönüne uygulanan bir salınım basıncı kullanır. Bu teknik, kalınlaşmış, ağrılı yara izi yaratan dokuların yıkılmasına yardımcı olmak için başlıca tendon veya ligament yaralanmalarında kullanılır. Bu lezyonlar azalmazsa, daha fazla tahrişe neden olurlar ve olması gerekenden daha çabuk dejenere olurlar. çeşitli masaj tekniklerini incelyin.
Bozyaka Masaj Evde Masaj Bozyaka Bozyaka Masöz İzmir Evde Masaj Bozyaka İzmir Masaj Bozyaka Masaj Bozyaka Bozyaka Masaj Salonu Bozyaka MAsaj Salonları Bozyaka Masöz Bozyaka Masaj Evde Masaj İzmir Bozyaka İzmir Masöz Bozyaka Masaj Bozyaka Masaj Masöz Evde Masaj Bozyaka Rus MAsaj Evde Masaj Bozyaka Masaj İzmir Masaj Bozyaka
Kaslara ritmik bası, dokularda derin bir hiperemi ve yumuşatma etkisi yaratmak için kullanılır. Bozyaka Masaj Genellikle daha derin ve daha özel bir masaj çalışması için bir ısınma olarak kullanılır. Spor masajı sıkıştırma masajı kullanır.