Çiğli Masaj

Çiğli sakinleri Enine sürtünme, doğrudan parmaklar tarafından uygulanan Çiğli Masaj bir bağ dokusu terapisidir. Enine sürtünmeler, doku liflerinin yönüne uygulanan bir salınım basıncı kullanır. Bu teknik, kalınlaşmış, ağrılı yara izi yaratan dokuların yıkılmasına yardımcı olmak için başlıca tendon veya ligament yaralanmalarında kullanılır. Bu lezyonlar azalmazsa, daha fazla tahrişe neden olurlar ve olması gerekenden daha çabuk dejenere olurlar. çeşitli masaj tekniklerini incelyin.
Çiğli Masaj Evde Masaj Çiğli Çiğli Masöz İzmir Evde Masaj Çiğli İzmir Masaj Çiğli Masaj Çiğli Çiğli Masaj Salonu Çiğli MAsaj Salonları Çiğli Masöz Çiğli Masaj Evde Masaj İzmir Çiğli İzmir Masöz Çiğli Masaj Çiğli Masaj Masöz Evde Masaj Çiğli Rus MAsaj Evde Masaj Çiğli Masaj İzmir Masaj Çiğli
Kaslara ritmik bası, dokularda derin bir hiperemi ve yumuşatma etkisi yaratmak için kullanılır. Çiğli Masaj Genellikle daha derin ve daha özel bir masaj çalışması için bir ısınma olarak kullanılır. Spor masajı sıkıştırma masajı kullanır.