İnciraltı Masaj

İnciraltı sakinleri Enine sürtünme, doğrudan parmaklar tarafından uygulanan İnciraltı Masaj bir bağ dokusu terapisidir. Enine sürtünmeler, doku liflerinin yönüne uygulanan bir salınım basıncı kullanır. Bu teknik, kalınlaşmış, ağrılı yara izi yaratan dokuların yıkılmasına yardımcı olmak için başlıca tendon veya ligament yaralanmalarında kullanılır. Bu lezyonlar azalmazsa, daha fazla tahrişe neden olurlar ve olması gerekenden daha çabuk dejenere olurlar. çeşitli masaj tekniklerini incelyin.
İnciraltı Masaj Evde Masaj İnciraltı İnciraltı Masöz İzmir Evde Masaj İnciraltı İzmir Masaj İnciraltı Masaj İnciraltı İnciraltı Masaj Salonu İnciraltı MAsaj Salonları İnciraltı Masöz İnciraltı Masaj Evde Masaj İzmir İnciraltı İzmir Masöz İnciraltı Masaj İnciraltı Masaj Masöz Evde Masaj İnciraltı Rus MAsaj Evde Masaj İnciraltı Masaj İzmir Masaj İnciraltı
Kaslara ritmik bası, dokularda derin bir hiperemi ve yumuşatma etkisi yaratmak için kullanılır. İnciraltı Masaj Genellikle daha derin ve daha özel bir masaj çalışması için bir ısınma olarak kullanılır. Spor masajı sıkıştırma masajı kullanır.