İzmir Masöz Esra

Sizde en kaliteli masaj için izmir masöz bayanların evde masaj hizmetinden faydalanın.
evde masaj izmir arzu masöz evde masaj izmir banu masöz evde masaj izmir burcu masöz evde masaj izmir ceren masöz evde masaj izmir defne masöz evde masaj izmir derin masöz evde masaj izmir gamze masöz evde masaj izmir hadise masöz evde masaj izmir hale masöz evde masaj izmir hazal masöz evde masaj izmir kumsal masöz evde masaj izmir masal masöz evde masaj izmir melek masöz evde masaj izmir merve masöz evde masaj izmir nefesim masöz evde masaj izmir pelin masöz evde masaj izmir rus masöz evde masaj izmir rüya masöz evde masaj izmir senem masöz evde masaj izmir sevgi masöz
İsveç Masajı – İsveç masajı kan dolaşımını normal hızının 4 katından fazla artırır. Masaj, kas liflerinde depolanmış durağan toksinleri serbest bırakır. Sonuç, enerji seviyelerini arttıran, kaslara taze oksijenli kan akışıdır.
Gevşeme Masajı – Rahatlama masajının amacı sizi rahatlatır. Bu tip masajlar diğer stillerin bazılarında nazik ve daha az yoğundur. Terapist gevşemeyi arttırmak için kas dokusunun üst katmanlarını nazikçe çalışır. Gevşeme masajı, mumlarla ve bazen kokulu yağlarla loş bir ortamda hazırlandığı için toplam bir deneyimdir.
Sıcak Taş Masajı – Sıcak taş masajı, kasları gevşetmek ve dolaşımını arttırmak için stratejik noktalarda sıcak nehir taşları kullanan eşsiz bir yaklaşımdır. Manüel masaj ile birleştirildiğinde, bu tedavinin sizi neyin doğruladığını tedavi etme garantisi vardır.
Sizde en kaliteli masaj için izmir masöz bayanların evde masaj hizmetinden faydalanın.
Sizde en kaliteli masaj için izmir masöz bayanların evde masaj hizmetinden faydalanın.
Rehabilitasyon Masajı – Rehabilitasyon masajı, yaralanmaların iyileşmesini desteklemek ve tüm hareket yelpazesini geri kazanmak için tasarlanmıştır. Aktif Salınım, Miyofasyal Salınım ve Nöromüsküler Terapi, spazm ve gerginliğin kaynağını belirleyen rehabilite edici masaj tekniklerinin örnekleridir. Terapist bu kaslara odaklanarak onları doğal hallerine geri döndürür.
Spor Masajı – Spor masajı bağ dokusu ve derin kas yapıları üzerinde çalışır. Masaj, parmak baskısı ile birlikte sert ve derin vuruşlar kullanılarak uygulanır. Spor masajı, esnekliği arttırmak ve yaralanmaları önlemek için özel olarak tasarlanmıştır. Atletik aktivite sırasında elde edilen yaralanma tipleri için özel olarak tasarlanmıştır.
Lenfatik Masaj – Lenfatik sistemin görevi, vücut sıvılarını kan dolaşımına karışmadan önce detoksifiye etmektir. Lenfatik sistem sıvıları vücuttan ve daha sonra karaciğere taşır. Toksemi ve şişlik, Lenfatik sistemin düzgün çalışmadığı bir sonucudur. Lenfatik masaj, kas akışını azaltır, bu da uygun Lymphatic sisteminin işleyişini destekleyen kan akışını arttırır.
Salınım Masajı – Miyofasyal salınım, Miyofasiyal bağ dokusu kısıtlamalarına hafif ve sürekli bir baskı uygulanmasını içerir. Masaj, sözleşmeli kasları rahatlatır ve venöz ve lenfatik drenajı arttırır. Miyofasyal salınım, somatik disfonksiyonu tedavi eder ve beraberindeki ağrıyı ve sınırlı hareket aralığını rahatlatır.izmir masöz için evde masaj ilanları detaylarına bakınız.
evde masaj izmir
izmir masaj
izmir masöz

Bir cevap yazın