Karataş Masaj

Karataş sakinleri Enine sürtünme, doğrudan parmaklar tarafından uygulanan Karataş Masaj bir bağ dokusu terapisidir. Enine sürtünmeler, doku liflerinin yönüne uygulanan bir salınım basıncı kullanır. Bu teknik, kalınlaşmış, ağrılı yara izi yaratan dokuların yıkılmasına yardımcı olmak için başlıca tendon veya ligament yaralanmalarında kullanılır. Bu lezyonlar azalmazsa, daha fazla tahrişe neden olurlar ve olması gerekenden daha çabuk dejenere olurlar. çeşitli masaj tekniklerini incelyin.
Karataş Masaj Evde Masaj Karataş Karataş Masöz İzmir Evde Masaj Karataş İzmir Masaj Karataş Masaj Karataş Karataş Masaj Salonu Karataş MAsaj Salonları Karataş Masöz Karataş Masaj Evde Masaj İzmir Karataş İzmir Masöz Karataş Masaj Karataş Masaj Masöz Evde Masaj Karataş Rus MAsaj Evde Masaj Karataş Masaj İzmir Masaj Karataş
Kaslara ritmik bası, dokularda derin bir hiperemi ve yumuşatma etkisi yaratmak için kullanılır. Karataş Masaj Genellikle daha derin ve daha özel bir masaj çalışması için bir ısınma olarak kullanılır. Spor masajı sıkıştırma masajı kullanır.