Karşıyaka Masaj

Karşıyaka sakinleri Enine sürtünme, doğrudan parmaklar tarafından uygulanan Karşıyaka Masaj bir bağ dokusu terapisidir. Enine sürtünmeler, doku liflerinin yönüne uygulanan bir salınım basıncı kullanır. Bu teknik, kalınlaşmış, ağrılı yara izi yaratan dokuların yıkılmasına yardımcı olmak için başlıca tendon veya ligament yaralanmalarında kullanılır. Bu lezyonlar azalmazsa, daha fazla tahrişe neden olurlar ve olması gerekenden daha çabuk dejenere olurlar. çeşitli masaj tekniklerini incelyin.
Karşıyaka Masaj Evde Masaj Karşıyaka Karşıyaka Masöz İzmir Evde Masaj Karşıyaka İzmir Masaj Karşıyaka Masaj Karşıyaka Karşıyaka Masaj Salonu Karşıyaka MAsaj Salonları Karşıyaka Masöz Karşıyaka Masaj Evde Masaj İzmir Karşıyaka İzmir Masöz Karşıyaka Masaj Karşıyaka Masaj Masöz Evde Masaj Karşıyaka Rus MAsaj Evde Masaj Karşıyaka Masaj İzmir Masaj Karşıyaka
Kaslara ritmik bası, dokularda derin bir hiperemi ve yumuşatma etkisi yaratmak için kullanılır. Karşıyaka Masaj Genellikle daha derin ve daha özel bir masaj çalışması için bir ısınma olarak kullanılır. Spor masajı sıkıştırma masajı kullanır.