Konak Masaj

Konak sakinleri Enine sürtünme, doğrudan parmaklar tarafından uygulanan Konak Masaj bir bağ dokusu terapisidir. Enine sürtünmeler, doku liflerinin yönüne uygulanan bir salınım basıncı kullanır. Bu teknik, kalınlaşmış, ağrılı yara izi yaratan dokuların yıkılmasına yardımcı olmak için başlıca tendon veya ligament yaralanmalarında kullanılır. Bu lezyonlar azalmazsa, daha fazla tahrişe neden olurlar ve olması gerekenden daha çabuk dejenere olurlar. çeşitli masaj tekniklerini incelyin.
Konak Masaj Evde Masaj Konak Konak Masöz İzmir Evde Masaj Konak İzmir Masaj Konak Masaj Konak Konak Masaj Salonu Konak MAsaj Salonları Konak Masöz Konak Masaj Evde Masaj İzmir Konak İzmir Masöz Konak Masaj Konak Masaj Masöz Evde Masaj Konak Rus MAsaj Evde Masaj Konak Masaj İzmir Masaj Konak
Kaslara ritmik bası, dokularda derin bir hiperemi ve yumuşatma etkisi yaratmak için kullanılır. Konak Masaj Genellikle daha derin ve daha özel bir masaj çalışması için bir ısınma olarak kullanılır. Spor masajı sıkıştırma masajı kullanır.