Özkanlar Masaj

Özkanlar sakinleri Enine sürtünme, doğrudan parmaklar tarafından uygulanan Özkanlar Masaj bir bağ dokusu terapisidir. Enine sürtünmeler, doku liflerinin yönüne uygulanan bir salınım basıncı kullanır. Bu teknik, kalınlaşmış, ağrılı yara izi yaratan dokuların yıkılmasına yardımcı olmak için başlıca tendon veya ligament yaralanmalarında kullanılır. Bu lezyonlar azalmazsa, daha fazla tahrişe neden olurlar ve olması gerekenden daha çabuk dejenere olurlar. çeşitli masaj tekniklerini incelyin.
Özkanlar Masaj Evde Masaj Özkanlar Özkanlar Masöz İzmir Evde Masaj Özkanlar İzmir Masaj Özkanlar Masaj Özkanlar Özkanlar Masaj Salonu Özkanlar MAsaj Salonları Özkanlar Masöz Özkanlar Masaj Evde Masaj İzmir Özkanlar İzmir Masöz Özkanlar Masaj Özkanlar Masaj Masöz Evde Masaj Özkanlar Rus MAsaj Evde Masaj Özkanlar Masaj İzmir Masaj Özkanlar
Kaslara ritmik bası, dokularda derin bir hiperemi ve yumuşatma etkisi yaratmak için kullanılır. Özkanlar Masaj Genellikle daha derin ve daha özel bir masaj çalışması için bir ısınma olarak kullanılır. Spor masajı sıkıştırma masajı kullanır.