Poligon Masaj

Poligon sakinleri Enine sürtünme, doğrudan parmaklar tarafından uygulanan Poligon Masaj bir bağ dokusu terapisidir. Enine sürtünmeler, doku liflerinin yönüne uygulanan bir salınım basıncı kullanır. Bu teknik, kalınlaşmış, ağrılı yara izi yaratan dokuların yıkılmasına yardımcı olmak için başlıca tendon veya ligament yaralanmalarında kullanılır. Bu lezyonlar azalmazsa, daha fazla tahrişe neden olurlar ve olması gerekenden daha çabuk dejenere olurlar. çeşitli masaj tekniklerini incelyin.
Poligon Masaj Evde Masaj Poligon Poligon Masöz İzmir Evde Masaj Poligon İzmir Masaj Poligon Masaj Poligon Poligon Masaj Salonu Poligon MAsaj Salonları Poligon Masöz Poligon Masaj Evde Masaj İzmir Poligon İzmir Masöz Poligon Masaj Poligon Masaj Masöz Evde Masaj Poligon Rus MAsaj Evde Masaj Poligon Masaj İzmir Masaj Poligon
Kaslara ritmik bası, dokularda derin bir hiperemi ve yumuşatma etkisi yaratmak için kullanılır. Poligon Masaj Genellikle daha derin ve daha özel bir masaj çalışması için bir ısınma olarak kullanılır. Spor masajı sıkıştırma masajı kullanır.