Sarnıç Masaj

Sarnıç sakinleri Enine sürtünme, doğrudan parmaklar tarafından uygulanan Sarnıç Masaj bir bağ dokusu terapisidir. Enine sürtünmeler, doku liflerinin yönüne uygulanan bir salınım basıncı kullanır. Bu teknik, kalınlaşmış, ağrılı yara izi yaratan dokuların yıkılmasına yardımcı olmak için başlıca tendon veya ligament yaralanmalarında kullanılır. Bu lezyonlar azalmazsa, daha fazla tahrişe neden olurlar ve olması gerekenden daha çabuk dejenere olurlar. çeşitli masaj tekniklerini incelyin.
Sarnıç Masaj Evde Masaj Sarnıç Sarnıç Masöz İzmir Evde Masaj Sarnıç İzmir Masaj Sarnıç Masaj Sarnıç Sarnıç Masaj Salonu Sarnıç MAsaj Salonları Sarnıç Masöz Sarnıç Masaj Evde Masaj İzmir Sarnıç İzmir Masöz Sarnıç Masaj Sarnıç Masaj Masöz Evde Masaj Sarnıç Rus MAsaj Evde Masaj Sarnıç Masaj İzmir Masaj Sarnıç
Kaslara ritmik bası, dokularda derin bir hiperemi ve yumuşatma etkisi yaratmak için kullanılır. Sarnıç Masaj Genellikle daha derin ve daha özel bir masaj çalışması için bir ısınma olarak kullanılır. Spor masajı sıkıştırma masajı kullanır.