Selçuk Masaj

Selçuk sakinleri Enine sürtünme, doğrudan parmaklar tarafından uygulanan Selçuk Masaj bir bağ dokusu terapisidir. Enine sürtünmeler, doku liflerinin yönüne uygulanan bir salınım basıncı kullanır. Bu teknik, kalınlaşmış, ağrılı yara izi yaratan dokuların yıkılmasına yardımcı olmak için başlıca tendon veya ligament yaralanmalarında kullanılır. Bu lezyonlar azalmazsa, daha fazla tahrişe neden olurlar ve olması gerekenden daha çabuk dejenere olurlar. çeşitli masaj tekniklerini incelyin.
Selçuk Masaj Evde Masaj Selçuk Selçuk Masöz İzmir Evde Masaj Selçuk İzmir Masaj Selçuk Masaj Selçuk Selçuk Masaj Salonu Selçuk MAsaj Salonları Selçuk Masöz Selçuk Masaj Evde Masaj İzmir Selçuk İzmir Masöz Selçuk Masaj Selçuk Masaj Masöz Evde Masaj Selçuk Rus MAsaj Evde Masaj Selçuk Masaj İzmir Masaj Selçuk
Kaslara ritmik bası, dokularda derin bir hiperemi ve yumuşatma etkisi yaratmak için kullanılır. Selçuk Masaj Genellikle daha derin ve daha özel bir masaj çalışması için bir ısınma olarak kullanılır. Spor masajı sıkıştırma masajı kullanır.