Şirinyer Masaj

Şirinyer sakinleri Enine sürtünme, doğrudan parmaklar tarafından uygulanan Şirinyer Masaj bir bağ dokusu terapisidir. Enine sürtünmeler, doku liflerinin yönüne uygulanan bir salınım basıncı kullanır. Bu teknik, kalınlaşmış, ağrılı yara izi yaratan dokuların yıkılmasına yardımcı olmak için başlıca tendon veya ligament yaralanmalarında kullanılır. Bu lezyonlar azalmazsa, daha fazla tahrişe neden olurlar ve olması gerekenden daha çabuk dejenere olurlar. çeşitli masaj tekniklerini incelyin.
Şirinyer Masaj Evde Masaj Şirinyer Şirinyer Masöz İzmir Evde Masaj Şirinyer İzmir Masaj Şirinyer Masaj Şirinyer Şirinyer Masaj Salonu Şirinyer MAsaj Salonları Şirinyer Masöz Şirinyer Masaj Evde Masaj İzmir Şirinyer İzmir Masöz Şirinyer Masaj Şirinyer Masaj Masöz Evde Masaj Şirinyer Rus MAsaj Evde Masaj Şirinyer Masaj İzmir Masaj Şirinyer
Kaslara ritmik bası, dokularda derin bir hiperemi ve yumuşatma etkisi yaratmak için kullanılır. Şirinyer Masaj Genellikle daha derin ve daha özel bir masaj çalışması için bir ısınma olarak kullanılır. Spor masajı sıkıştırma masajı kullanır.