Torbalı Masaj

Torbalı sakinleri Enine sürtünme, doğrudan parmaklar tarafından uygulanan Torbalı Masaj bir bağ dokusu terapisidir. Enine sürtünmeler, doku liflerinin yönüne uygulanan bir salınım basıncı kullanır. Bu teknik, kalınlaşmış, ağrılı yara izi yaratan dokuların yıkılmasına yardımcı olmak için başlıca tendon veya ligament yaralanmalarında kullanılır. Bu lezyonlar azalmazsa, daha fazla tahrişe neden olurlar ve olması gerekenden daha çabuk dejenere olurlar. çeşitli masaj tekniklerini incelyin.
Torbalı Masaj Evde Masaj Torbalı Torbalı Masöz İzmir Evde Masaj Torbalı İzmir Masaj Torbalı Masaj Torbalı Torbalı Masaj Salonu Torbalı MAsaj Salonları Torbalı Masöz Torbalı Masaj Evde Masaj İzmir Torbalı İzmir Masöz Torbalı Masaj Torbalı Masaj Masöz Evde Masaj Torbalı Rus MAsaj Evde Masaj Torbalı Masaj İzmir Masaj Torbalı
Kaslara ritmik bası, dokularda derin bir hiperemi ve yumuşatma etkisi yaratmak için kullanılır. Torbalı Masaj Genellikle daha derin ve daha özel bir masaj çalışması için bir ısınma olarak kullanılır. Spor masajı sıkıştırma masajı kullanır.